/ SMS CZ: +420 602 703 602 / SK: +421 905 977 593
Měna:
Jazyk:

O nás

Jsme specializovaný obchod a servis dechových nástrojů (certifikovaný prestižními značkami Yamaha, Miyazawa a Buffet Crampon) s 20-letými zkušenostmi a širokou základnou spokojených zákazníků v Česku a na Slovensku. Mezi naše zákazníky patří nejen přední hráči domácí scény, jako jsou Ondřej Štveráček, Petr Kalfus, Štěpán Markovič, Radek Kašpar, František Kop, Jan Fečo, Radovan Tariška, Milo Suchomel, Nikolaj Nikitin, ale také hráči symfonických a komorních orchestrů, učitelé a studenti ZUŠ, konzervatoří a vysokých škol múzických umění (AMU, JAMU, VŠMU, AKU). Zakládáme si na osobním a přátelském přístupu ke každému zákazníkovi.

Věnujeme se i výrobě vlastních saxofonů - RYU saxophones. Rozdělili jsme je do čtyř úrovní (Academy, Artist, Artist M6, Master) tak, abychom pokryli požadavky začátečníků i top profesionálů.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu mezi 10:00 a 22:00. Pro návštěvu našeho showroomu na Belgické 7 (Praha 2 - Vinohrady) vás prosíme o rezervaci svého času předem (telefonicky, prostřednictvím SMS/WhatsApp, emailu nebo Facebooku)