/ SMS CZ: +420 602 703 602 / SK: +421 905 977 593
Měna:
Jazyk:

Pravidla a podmínky

Prodávající se zavazuje :

- dodat správný druh a množství zboží, tak jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně
- vyexpedovat zboží v dohodnuté lhůtě uvedené při konkrétním zboží, pokud se s objednatelem nedohodne jinak
- vystavit a přiložit fakturu jako daňový doklad, záruční list (pokud je součástí zboží)

Kupující se zavazuje :

- převzít objednané zboží
- zaplatit za objednané zboží dojednanou sumu

Odstoupení od smlouvy (v případě nákupu přes e-shop)

Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, prosíme o dodržení těchto podmínek:

- kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@saxflute.cz , že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu, druhu zboží a číslem Vašeho bankovního účtu pro vrácení sjednané ceny za zboží
- zašlete jej zpět na naši adresu SAX & FLUTE CZ, Belgická 7, 120 00 Praha 2 (poštovné hradí kupující)
- zboží musí být v původním nepoškozeném obalu
- zboží nesmí být zjevně opotřebované
- zboží musí být nepoškozené
- zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, návodu, záručního listu atd.)
- přiložte doklad o koupi (fakturu)

Zboží zašlete doporučeně a pojištěné. Neručíme za případnou ztrátu nebo poškození na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku).

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme na účet, a to až po fyzickém obdržení zboží pracovníkem e-shopu *
Poštovné a výšku dobírky (pokud byla objednávka odeslána na dobírku) nevracíme. Vracíme částku vyplacenou za zboží.
V případě vrácení objednávky, kde bylo poštovné zdarma (při nákupu nad 1250 Kč), výšku poštovného odúčtuje z částky zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady odesílajícího .

U zboží, který bylo objednáno na závaznou objednávku (vyrobeno na zakázku), bohužel není možné odstoupit od smlouvy.

Odstoupení od smlouvy také není možné v případě zakoupených plátků, a to z hygienických důvodů.

* Na vrácení částky si prodávající vyhrazuje lhůtu 7 pracovních dnů.

Výměna zboží :
Pokud se stane, že Vám nebude vyhovovat velikost (řemen, pouzdro, obal, ...), je možné zboží vyměnit. Kupující však hradí přepravu původního zboží zpět prodejci jakož i přepravu nové zboží k zákazníkovi.

Reklamace :
Zásilku si vždy při přebírání zkontrolujte! Pokud je balík poškozen nebo je poškozena lepící páska, zkontrolujte za přítomnosti přepravce jeho stav a obsah podle přiložené faktury. V tomto případě za poškození obsahu zásilky odpovídá přepravce a s ním musíte sepsat reklamaci.

Pokud zásilka byla v pořádku a na dodaném zboží během záruční doby vyskytnou poruchy, závady, chyby, máte právo výrobek reklamovat (a to ihned po zjištění závady). Výrobek se dále nesmí používat!

Kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem na: info@saxflute.cz, ve kterém napište:
1) číslo objednávky
2) přesný název zboží
3) výstižný popis závady a okolnosti při / po kterých se závada projevuje
4) vaše jméno a telefonní číslo

Pokud nevyřešíme problém prostřednictvím e-mailu, postupujte následovně, prosím >>
Zboží pečlivě zabalte a zašlete na adresu:

SAX & FLUTE CZ
Belgická 7
120 00
Praha 2 - Vinohrady

Zboží pojistěte, jelikož neručíme za jeho doručení k nám .

NEZAPOMEŇTE ! :
1 ) přibalit fotokopii faktury + záruční list , pokud byl dodán ke zboží ( bez faktury a záručního listu není možné reklamaci vyřídit )
2 ) přibalit veškeré příslušenství, které bylo dodáno spolu se zbožím
3 ) přiložit podepsaný dopis , na kterém napíšete, co nejpřesnější popis závady, okolnosti, za kterých se závada projevuje a možné příčiny závady ( co se dělo s daným zbožím před tím než závada vznikla )
4 ) napsat adresu a tel. . číslo, na které je třeba vyřízenou reklamaci poslat zpět .

Vaše reklamace bude vyřízena maximálně do 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží . O vyřízení reklamace budete informováni i prostřednictvím e - mailu. Po vyřízení reklamace vám zboží zašleme na vámi zadanou adresu , přepravní k vám hradí prodávající . V případě neuznání reklamace hradí přepravné zákazník formou dobírky .

Ochrana osobních údajů
Námi požadované údaje při registraci jsou potřebné pro řádné vyřízení vaší objednávky, proto věnujte této části velkou pozornost . Tato data chráníme před zneužitím a zaručujeme vám , že nikdy neposkytneme třetímu subjektu vaše kontaktní informace a údaje o vašich nákupech. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek pouze pro potřebu naší společnosti . Pokud si nebudete přát , aby vaše údaje byly v naší databázi , informujte nás o tom a my vás z naší databáze vymažeme.

Pro dodání zásilky mimo Českou republiku platí zvláštní přepravní podmínky. Výšku dopravy stanovíme podle reálných přepravních nákladů.

Dodavatel

Ryu s.r.o.
Mlynarovičova 9
851 03 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 46210466
DIČ: 2023284582